קצת עליי...

יהלי ברסון לרום, נשואה באושר לסימון ואימא לשתי בנותינו המקסימות (רומי ואליה). פסיכותרפיסטית גופנית, מטפלת גוף נפש ויזמית בנשמה.

פשוט רציתי שנהיה קצת ביחד...

הרעיון לערכה עלה בי מתוך צורך פשוט להחיות את הזוגיות שלי ולצאת לבלות עם בן זוגי קצת יותר. גם אנחנו נשאבנו לשגרה השוחקת ולמירוץ החיים. עם עבודה, שתי בנות, מטלות בית שלא נגמרות, וטלוויזיה בסוף כל יום, כמעט ולא מצאנו לנו את הרגעים שלנו לצאת להתאוורר.
בכל פעם שעלה רעיון לצאת או לשנות אווירה הוא נזרק לאוויר והתמוסס לאחר מספר רגעים, כי העייפות... כי עכשיו יש את משחקי הכס... כי היום היה לי יום ארוך.. ועוד. התוצאה הייתה באופן טבעי ריחוק ותחושת בדידות.
הכנת הערכה התחילה ממוטיבציה שהייתה לי להכין משהו ליום ההולדת שלו... הכנתי לו (ובעצם לנו) מכרטיסיות ברכה, ועטים צבעוניים את הערכה החווייתית שלנו...  כזאת שכיף לתת וכיף לקבל. וככה נולד לו ערכת i do.
ביחד קבענו לנו כללים ומיד שלפנו כרטיסייה ראשונה. מהר מאוד התחלנו להתקרב שוב ותחושת ההתרגשות זה מזו לא איחרה להגיע. מצאנו שהערכה מאפשרת לנו לצאת מהשגרה, להרגיש שאנחנו עושים למען הזוגיות ובאופן טבעי גרמה לקרבה מחודשת והתאהבות מחדש.
יש הרבה משחקי זוגות ומתנות שאפשר להעמיק איתן את הקשר הזוגי. משחקי לוח, משחקי קלפים, תקשורת וכדומה. ערכת i do היא לא משחק אלא ממש ערכה - מתנה לזוגיות שמשתמשים בה לאורך זמן והיא מעוררת ציפייה, התרגשות וכמיהה לביחד בכל פעם מחדש. לנו זה הצליח :)

i do סוקרה בתקשורת..

ההמלצות שלכן ♥

x

#{title}

#{text}

#{price}