דברים כיפיים שאפשר לעשות בזוגיות

יש המון דרכים להפתיע את בן הזוג
 
אנו חיים בעידן של שפע וזה אומר בעיקר טוב. מבחינת הזוגיות, זה אומר למשל שיש המון דרכים להפתיע את בן הזוג שלכם ולעשות איתו דברים כיפיים שמחזקים את הקשר, את האהבה ואת האמון בזוגיות. יחד עם זאת, בעידן השפע אנו גם ממהרים למצות את אותם רעיונות שגרתיים: כבר היינו במסעדה יפנית, מקסיקנית, איטלקית, רומנית ותאילנדית – אז מה הלאה? כבר היינו בפסטיבל הסרטים בחיפה ובירושלים, והטלוויזיה עם נטפליקס ממילא עובדת שעות נוספות – אז האם עוד סרט יוציא אותנו מהשגרה?
 
במילים אחרות, אנו מחפשים רעיונות רומנטיים שיהיו באמת מקוריים ויהוו הפתעה אמיתית. וכאמור, הבשורות הטובות הן שעם טיפה השקעה תראו שאפשר למצוא אין ספור רעיונות כאלו, ובאמת זה לא קשה – רק הסתכלו באתר שלנו והזמינו און ליין. זה הכל.

מה שמתאים לו ולך
 
כשאת שוקלת רעיונות מגניבים לזוגות המוצעים באתר שלנו, במקומות אחרים או פשוט מתרוצצים לך בראש, שימי לב שיהיה איזון בין מה שמגניב עבורך ועבורו. אם מדובר למשל ביום הולדת או באירוע מיוחד שלו, כדאי שהמאזניים יטו קצת יותר לתחומי העניין שלו. אולי הוא אוהב למשל כלי רכב ספורטיביים? כי אם כן, תוכלי להפתיע ולרגש אותו עם מתנה ייחודית ומגניבה של נהיגת מרוצים זוגית יוקרתית היחידה מסוגה בישראל. הנהיגה נערכת על רכב מרוץ מסוג פורשה בוקסטר אס בלאק אדישן, רכב אדיר שאין עוד אחד כמותו בישראל ובעל עוצמה של יותר מ- 315 כ"ס, וגג נפתח להשלמת החוויה. זו בהחלט חוויה זוגית אקסטרימית שהוא לא יפסיק לשבח, הכולל גם צילומי סטילס מרהיבים וסרטון  GoProלמזכרת, וכן ארוחת בוקר מפנקת לשניים במסעדת יוקרה.
 
מצד שני, אם לא מדובר ביום המיוחד שלו אלא בהפתעה שאת מתכננת לו ליום השנה שלכם, או מכל סיבה ומועד אחר, תוכלי לבחור בחוויה מפתיעה שמחזקת את הזוגיות דרך פעילות משותפת. למשל, אפשר לבחור במשחק זוגי חווייתי ומהנה העובר במסלול תחנות מול נופים גליליים קסומים, המעורר את האהבה ומעצים את הזוגיות. מדובר במשחק בו עוברים בין תחנות ומגלים את הדרך המתאימה ביותר עבורכם לחיזוק האהבה. הוא מתחילה בארוחה בוקר מפנקת בבית קפה בקרית שמונה, ממשיך לביצוע משימות זוגיות ופתרון חידות המוביל אתכם בין יעדים ברגל וברכב, כשבכל תחנה יש הנחיות לביצוע משימות המצריכות שיתוף, שיחה ויצירה בשניים.

שלל רעיונות נוספים
 
אם את מחפשת דברים כיפיים שאפשר לעשות ביחד ושיפתיעו את בן הזוג שלכם, תמצאי אצלנו באתר שלל רעיונות נהדרים. בהתאם לתחומי העניין שלו ושלך תוכלי לבחור למשל סדנת שוקולד, סדנת יוגה ומדיטציה, סדנת בישול גורמה, סדנת מוזיקה ייחודית, מצנחי רחיפה, טיולי טבע מונחים בדגש על הקשר הזוגי, סדנאות יצירה מגוונות ושלל סדנאות העובדות על חיזוק הקשר, התשוקה והאהבה שלכם. את ההזמנות תוכלי לעשות בקלות דרך האתר, ובכל שאלה ועניין אפשר לפנות אלינו בטלפון 050-3366798.
 

דברים כיפיים שאפשר לעשות בזוגיות
x

#{title}

#{text}

#{price}