♡ ♡ 
5 דרכים להכניס את הדייט השבועי לשיגרה
כולנו יודעים שכדי לשמור על הזוגיות אנחנו צריכים להקדיש לה זמן, לתאם זמן איכות קבוע ביחד, להקשיב, לשתף ביום שלנו, להראות איכפתיות, לחבק. אנחנו יודעים כמה אנחנו נהנים כשאנחנו מחליטים לעשות משהו קצת אחר, כמה אנחנו מוקירים את הרגעים האלה של הביחד כשאנחנו בוחרים בהם.
אנחנו באמת יודעים מה אפשר לעשות כדי לשמור על הגחלת, כדי להינות ביחד, כדי להתקרב ולהעמיק את הקשר ואנחנו רוצים את כל זה אבל...
"לא תמיד יש זמן"... "היום שלי עמוס"... "הילדים משגעים אותי"... "אני עייפה" "אני מוטרד מהעבודה"... וגם "לאן נלך? קורונה בחוץ", "חורף וקר לי לצאת" "אולי בשבוע הבא" ... או "כל הזמן אני יוזמת, שהוא יזום הפעם"...

מזדהים??

הינה 5 דרכים מהניסיון שלנו שמצליחות לגרום לנו לנו להכניס לשיגרה היומיומית העמוסה שלנו את זמן האיכות שלנו הכי בפשטות ובכיף ובכך לשמור על הגחלת.
מוזמנים לקחת רק מה שמתאים :)


 

1. "פעם תורי ופעם תורך לאהוב"-  אני ובן זוגי החלטנו שכדי ששנינו נצליח להכניס את העניין לשיגרה העמוסה שלנו אנחנו צריכים ששנינו נהיה מגוייסים למען המטרה הכל כך חשובה הזאת ולכן החלטנו שהכי מתאים לנו שנעשה רוטציה -  פעם אני אחשוב ואארגן לנו זמן איכות זוגי ופעם הוא ובכך אנחנו פעם במחשבה ונתינה ופעם בקבלה והתמסרות וזה עובד לנו מצויין:)

2. מסגרת זמן - על מנת שהסעיף הראשון יוכל לצאת לפועל בפשטות החלטנו מראש שאנחנו רוצים בשיגרה שלנו זמן איכות זוגי לפחות אחת לשבועיים ולכן כבר ביום הדייט שאחד מאיתנו מארגן, הצד השני יודע שיש לו שבועיים לתכנן לנו את הדייט הבא. מאז שקבענו לנו מסגרת זמן כזאת היא מייצרת לנו בהירות ומונעת אכזבות מיותרות.

3. כותבים ביומןזמן האיכות הזוגי שלנו חשוב לשנינו ולכן כדי לא לפספס או לדחות, ברגע שאחד מאיתנו תכנן דייט, בדק את זמינות הצד השני ווסגר הוא שם אותו ביומן המשותף שלנו. כך כשהדייט ביומן המשותף אנחנו מתכוננים ומצפים לקראתו ובדרך כלל הוא גם יוצא לפועל :)

​4. הפתעה!על מנת שהדייט יצא לפועל ויוסיף ריגוש וציפייה , כל הדייטים שאנחנו מארגנים זה לזו הם הפתעה – כלומר הצד שמארגן את הדייט לא מספר לצד השני מה ולאן הולכים ככה במהלך השבועיים של ההמתנה לדייט הציפייה גדלה ואיתה מגיעים ריגושים ופרפרים נעימים של אהבה. (אפשר לתת רמזים קטנים במהלך היום של הדייט או בימים שלפניו... מה כדאי ללבוש לדייט/אם צריך או כדאי להביא משהו ועוד...)
​​5. זורמים בכיף ולא דוחים או מנסים לשנות – זה כלל ברזל שמוביל לנו את כל הדייטים. הצד שמארגן את הדייט, חושב, מתכנן, יוזם, מארגן ולכן הצד השני עושה מצידו מאמץ קטן וזורם עם התכנון בכיף, לא משנה מה הצד השני ארגן. למדנו שזה נותן תחושה טובה לשני הצדדים, עוזר לנו להפחית ביקורת ולעריך יותר זה את זו.

רוצים ליישם אבל מרגישים שאין לכם רעיונות לדייטים? חוששים שזה לא יצליח?
בדיוק לשם כך יצרתי את ערכת I do לרענון השיגרה הזוגית, קופסת דייטים מפתיעה ומדליקה שמלווה את הזוגיות לאורך זמן מקיימת בתוכה את 5 החוקים האלה  ועוד
ובכך עוזרת לשמור על הלהבה באהבה.
גם אתם רוצים לרענן את השיגרה הזוגית בפשטות?

אהבתם?

שתפו אותי והשאירו תגובה :)
x

#{title}

#{text}

#{price}