♡ ♡ 
5 קטנות ללהבה גדולה

כשמתחילים לצאת ביחד והאהבה בוערת בנו אנחנו מרגישים וגם מקווים שזה לעולם לא יגמר.
שתמיד נסתכל בעיניים, שנפתיע זה את זו, שתמיד אני אראה אותו והוא אותי ונוכל לדבר מחובקים אל תוך הלילה... שמחים ומאושרים שיש לנו זה את זו.
עם השנים באופן טבעי השגרה ומירוץ החיים יכולים לשאוב אותנו ומבלי לשים לב לגרום לריחוק.
יש המון זוגות שאחרי 10 שנים ביחד נפערת תהום בין השניים. והם מתנהלים ביחד באותו הבית כשני זרים.
 

יש המון דרכים לשמור על הזוגיות שלנו חזקה, שלמה ובוערת. המון טיפים מעולים לזוגיות מאושרת אפשר למצוא בגוגל.

בן זוגי ואני החלטנו לאמץ 5 קטנות שעוזרות לנו לשמור על הביחד שלנו גדול:

 חיבוק יומי - חיבוק טוב, ארוך, קרוב ומתמשך. עוזר לנו להיות רכים יותר זה עם זו גם בימים סוערים. עוזר לנו להגיע ללב.

 פרגון הדדי על בסיס יומי - 4-5 מילים של תודה, פרגון על העשייה, מילים של אהבה. עוזר לנו להרגיש נראים, אהובים ומוערכים זה בעיני זו.    

 שיתוף בסוף כל יום על היום שעבר, עדכונים אם יש, רעיונות חדשים שעלו בנו, קשיים שחווינו במהלך היום הצלחות ועוד. זה עוזר לנו להיות מעודכנים, להיות באמת בקשר, ושמנו לב שהשיתוף מידי יום גם מפרה אותנו לעוד רעיונות ושאיפות חדשים ואפילו משותפים, דבר שמרים אותנו למעלה אפילו יותר.

 כמה דקות של מגע שקט לפני השינה בסוף כל יום - מאפשר לנו תקשורת ללא מילים ומצאנו שהוא יכול להביע המון - נחמה, אהבה, הוקרה, געגוע ועוד. מסיימים את היום קרובים יותר ונכנסים לשינה מתוקה וטובה.

 דייט קבוע אחת לשבוע/ שבועיים שפעם הוא מארגן ומפתיע ופעם אני - זה משהו שאימצנו  מאז שהכנתי את ערכת i do שלנו. הדייט שלנו עוזר לנו לחזור לביחד שלנו, לצאת קצת מתפקיד ההורות להשתטות, לצחוק, לשתות, לרקוד. לרענן את השגרה. מצאנו שאנחנו מחכים לדייט הזה ושהזמן שלנו ביחד מעבר לכך שהוא מקרב בינינו, הוא עוזר לנו לפנות מקום בתוכינו ולהיות גם חברים יותר טובים וגם הורים יותר פנויים ומכילים.

שלכם,
             יהל
י     

אהבתם?

שתפו אותי והשאירו תגובה :)
x

#{title}

#{text}

#{price}