טיולים לזוגות בצפון

טיולים בצפון הארץ לזוגות

 
למי שמעוניין לצאת לטיול זוגי המשלב בין תפאורה נפלאה, רומנטיקה וזמן איכות בשניים, כדאי לשים את העין על הצפון. כן, בכל האזור של הגליל העליון והגליל המערבי, רמת הגולן והכנרת ועד לעמקים ממתין לכם שילוב בין שקט ושלווה, הרבה ירוק וגם שלל אפשרויות לחוויות שנחרטות בזיכרון.
 
יש המון מסלולים שניתן לבחור ביניהם, כגון סובב כנרת, באזור הר מירון, בעמק המעיינות, באזור הירדן ההררי, בנחלי רמת הגולן וכן הלאה, כאשר בכל עונה הצפון מקבל פנים אחרות. באביב הכל שופע פריחה ססגונית, בחורף הירוק העז צובע את הנוף, בקיץ החם הנחלים עדיין זורמים ומצננים, ובסתיו העלים מקבלים גוונים של אירופה. את המסלולים השונים גם ניתן לעשות ברגל למיטיבי לכת ועד לעצלנים, וגם ברכב פרטי ובג'יפ, בטרקטורונים ורייזורים, על סוסים וכדומה – כך שכל זוג בוחר לעצמו את האזור ואת האווירה שעונים לטעמו.
 
טיולים מיוחדים לזוגות

 
דרך האתר שלנו תוכלו להזמין טיולים בצפון הארץ לזוגות שנבנו במיוחד לחיזוק הזוגיות. כך למשל, ניתן לצאת לטיול שטח המגיע לנקודות אקזוטיות ומיוחדות המשלב את סיפורי המקומות, הגיאוגרפיה וההיסטוריה, הביולוגיה והגיאולוגיה. אבל יותר מזה, בטיול יש זמן ומקום להשמיע ולשמוע, להבין את הקונפליקטים וההתמודדויות, בשילוב משחקי חשיבה ושיתוף פעולה, שיחות עומק, חלוקת משימות ותפקידים, ופגישה במסע המשותף העובר בדרך אל הלב. אם תרצו, אנו מזמינים אתכם גם למשחק זוגי מהנה שנקרא TwoDate הלוקח אתכם לחוויות לאורך מסלול מרהיב מול הנוף הגלילי הקסום של קרית שמונה. ויש לנו עוד המון אפשרויות והצעות מעניינות עבור טיולים בצפון הארץ לזוגות, אז דברו איתנו.
 
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}