יום כיף רעיונות והצעות

מחפשים רעיונות ליום כיף בשניים? יש לנו!

 
אחרי כל האנרגיות שאתם משקיעים במטלות הבית, במשימות בעבודה וגידול הילדים, בטוח מגיע לכם לפחות יום אחד משלכם. אבל מה עושים במהלך היום הזה? הולכים על חוויות אקסטרים כמו נהיגת מרוצים זוגית או אולי דווקא נרגעים בשיעור יוגה לשניים? באתר שלנו תוכלו למצוא שלל רעיונות ליום כיף המיועדים במיוחד לזוגות וניתן לבנות אותם בדיוק לפני ההעדפות שלכם. אז מתוך המבחר העשיר הנה שתי המלצות ליום כיף.
 
כפר סבא
כל הארץ

700.00

780.00
נס ציונה
תל אביב

280.00

360.00
המלצה ראשונה היא סדנה חווייתית חושית לזוגות בקליניקה בירושלים שעוזרת לחבר את הביחד, להגביר את האהבה ולעורר שוב את החיבור המיני. זוהי סדנא המערבת אל כל חמשת החושים, בטעימת כיבוד חושני, מלמדת מגע אוהב תוך שימוש בשמנים, עוברת לראיית בן הזוג ותרגול המעורר את החיבור המיני. את הסדנא מלווה מוזיקה וגם הקולות האינטימיים שלכם, ואפילו משולב החוש השישי על ידי העלאת התדר המיני.
 
עוד המלצה נהדרת היא לסדנה זוגית חווייתית להכנת בושם יוקרתי, במהלכה תלמדו את סודות הבשמים ואף תרקחו בעצמכם בושם יוקרתי אישי משלכם. בין היתר, תלמדו ממה מורכבים בשמים ומהן התכונות החשובות של המולקולות, תריחו ותכירו תמציות ריח ממשפחות הניחוח הנבחרות, ולאחר מכן תקבלו את כל החופש היצירתי בהתאם למה שלמדתם לרקיחת בושם פרי ידיכם.
 
אלו היו שני רעיונות ליום כיף מבין רבים אחרים המוצעים באתר, אז אם יש לכם שאלות והתלבטויות דברו איתנו.
 

 
x

#{title}

#{text}

#{price}