כרטיסי משחק זוגי

הרבה יותר ממשחק קלפים זוגי

 
אם תחפשו בגוגל משחקי קלפים לזוגיות בוודאי תמצאו כמה אפשרויות, אבל ערכת I do היא הרבה יותר מעוד משחק. מדובר למעשה בערכה שלמה לזוגיות המשאירה את הקשר שלכם בראש סדר העדיפויות ולא נותנת לו להתמסמס אל תוך השגרה והשכחה של חיי היומיום. מצד שני, זו איננה ערכה "כבדה" ונורא רשמית או מחייבת אלא כזו המשלבת משחק קלפים זוגי מהנה, מרגש ומלהיב ביחד עם תרומה אמיתית וממשית לקשר.
מה יש בערכה?
 
ערכת I do כוללת 22 כרטיסי משחק זוגי כאשר בכל כרטיס יש הצעות/משימות למחוות ולחוויות זוגיות מלהיבות. בכל פעם מגיע תורו של בן או בת הזוג לשלוף מעטפה מהערכה והמשמעות היא שתפקידו הוא לתכן לתאם ולממש את מה שכתוב בכרטיס. יחד עם זאת, ההפתעה נשמרת בסוד כך שלא מספרים לשני איזה חוויה או מחווה מצפה לו, ולמי שנפל בחלק ליישם יש שבועיים להיערך, לתאם את הדייט ולהגשים בפועל. ניתן להבין, אם כן, שלא מדובר בעוד משחק קלפים זוגי אלא בכלי משמעותי שילווה את הזוגיות לאורך שנים, במטרה ליצור דרך משותפת יותר מיטיבה.
 
דרך אגב, את הערכה תוכלו להזמין פשוט ככה כפי שהיא, אבל גם להזמין אותה במארז לערב זוגי, למשל עם בקבוק יין אדום ושתי כוסות, פרלינים משובחים, שוקולד מעוצב בעבודת יד, בקבוק שמן עיסוי, נר אווירה ריחני, נשיקות מרנג ייחודיות וכרטיס ברכה מעוצב.
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}