מחווה רומנטית קטנה

מחווה רומנטית קטנה – יוזמה גדולה
 
בתוך אורח החיים העמוס והדחוק שלנו, כל כך קל לעבור לטייס אוטומטי של שגרה. כן, זוגות רבים מתפקדים באופן מושלם על פני השטח – מכינים בבוקר את הילדים למסגרות, יוצאים לעבודה, חוזרים הביתה ומכינים ארוחה, לוקחים את הילד לחוג, עושים את הקניות וכן הלאה. ובתוך כל המרוץ הזה של החיים, כאשר נדמה לנו שאנחנו ממש על המסלול הנכון, פתאום מגלים שקצת איבדנו את הצפון בכל הקשור לזוגיות שלנו שמשום מה איבדה מזוהרה. הבשורות הטובות הן שאפשר, כדאי וחשוב לתקן כיוון, ושניתן לעשות זאת בצורה מהנה, קלה ופשוטה עם מחוות רומנטיות קטנות.

איזו מחווה רומנטית מתאימה לבן הזוג שלי?
 
לפעמים מחווה רומנטית קטנה היא כל מה שצריך בשביל להרים את האנרגיות הנפשיות של בן או בת הזוג, בשביל להזכיר להם שהם אהובים ומוערכים, שחושבים עליהם ורוצים בטובתם. ובאמת, לא צריך להשתולל ולהוציא המון כסף על מחוות קטנות, אפשר לעשות את זה ממש פשוט, אבל מה שכן – עדיף להתמיד בהן לאורך זמן. לא לחשוב שפעם אחת ודי שהייתי רומנטי זה מספיק.
 
בנוסף, כאשר אתם חושבים על מחווה רומנטית קטנה לבן או לבת הזוג, חשבו על מה שיכול להתאים לצד השני. נכון שכדאי לחשוב גם על עצמכם ומה שיעשה לכם טוב, אבל שימו את הפוקוס דווקא עליו או עליה. לכל אחד מאיתנו יש את מה שמעורר ומרגש אותו, מה שנוגע לו בלב, ולכן השתדלו להבין מה נכון עבורו. יכול להיות שלפעמים תחטיאו ותגיעו עם מחווה שלא ממש הצליחה, אבל לפחות הבחינו שניסיתם, ובכל מקרה לאורך זמן בוודאי גם תצליחו להגיע אל המקומות הנכונים.
 
 

מחווה רומנטית קטנה

למשל, יש אנשים שבשבילם הדבר הנכון ביותר הוא המגע הגופני. כך הם מרגישים אהובים, עטופים, מוגנים וקרובים אל בן הזוג שלהם. אז מחוות רומנטיות קטנות יכולות להיות למשל עיסוי של כפות הרגליים או עיסוי של הגב, נשיקה וחיבוק מכל הלב, או ערב המשלב בין רומנטיקה וארוטיקה. מצד שני, יש אנשים שבשבילם הכי חשובות הן דווקא המילים, ובמקרה הזה מחווה רומנטית קטנה יכולה להיות מכתב שישבתם וכתבתם על נייר או מסר יפה ששלחתם בנייד, וכמובן גם מילים שנאמרות בערב בשניים שארגנתם.
 
יש גם אנשים שעבורם הדרך אל הלב עוברת דרך הבטן. אז המחווה הרומנטית עבורם יכולה להיות למשל הכנת מרק חם בערב חורף קר והגשה יפה שלו, או לקחת את בן הזוג למסעדה שממש לא חייבת להיות עם כוכבי מישלן. ויש גם כאלו שמגיבים ממש טוב לתשורות ומתנות, למשל לזר פרחים, למארז שוקולדים מובחר, לבקבוק יין טוב – כפי שניתן למצוא במארזים שלנו. אגב, בתוך המארזים כלולה גם ערכת i do שלנו שכוללת לא מעט הצעות למחוות רומנטיות שתוציאו לפועל עבור בן הזוג שלכם.
 
עוד המון אפשרויות למחוות רומנטיות
 
כפי שניתן לראות, יש המון אפשרויות של מחוות רומנטיות קטנות שעושות הבדל גדול, למשל להפתיע את בן הזוג בערב זוגי עם צפייה בסרט איכותי ונשנושים מושקעים,  לארגן בבית ארוחת ערב (במשלוח או בהכנה עצמית) לאור נרות, וכן הלאה. וכאמור, ערכת i do שלנו יש עוד הרבה הצעות. ולבסוף, את הערכה ואת המארזים הנהדרים תוכלו להזמין בקלות דרך האתר, ובכל שאלה אפשר לפנות אלינו בטלפון 050-3366798.
 
 

x

#{title}

#{text}

#{price}