משחקים מצחיקים לזוג

משחקי זוגות מעוררי מחשבה, שיחה, התרגשות וצחוק
 
איך שלא תסתכלו על זה, הדבר החשוב ביותר בזוגיות היא התקשורת, היכולת לשוחח אחד עם השני, להעמיק את ההיכרות ולהגיע לאינטימיות הולכת וגדלה. נכון, יש גם חשיבות רבות להתלהבות ולתשוקה, לשבירת השגרה ולבילויים משותפים – אבל כל אלו מסתובבים סביב תקשורת טובה. למעשה, ניתן לשלב את כל ההיבטים הללו זה בזה בעזרת משחקי זוכות שיכולים להתבסס למשל על משימות או על שאלות מצחיקות עד רציניות.

ליצור שיחה מיוחדת משלכם
 
יש זוגות שחיים זה עם זה במשך שנים, אבל למעשה – אם ישאלו אחד את השני יגלו שהם לא באמת יודעים ומכירים הכל. אנו רגילים לחיות על מעין טייס אוטומטי עם תמונות מוכנות מראש לגבי אנשים, וכך גם לגבי בן הזוג. כך אפשר לפספס, ואפילו בקלות, את העומק, את האותנטיות והייחודיות של בן הזוג שלנו, מה שגם יוצר פערים די משמעותיים בין איך שהוא תופס את עצמו, את החיים ואת הזוגיות, ובין איך שאנו תופסים זאת.

לכן, אחת ההצעות היותר מומלצות שהיא גם מעניינת, גם מפתיעה, גם מעוררת וגם מקרבת ויוצרת שיחה, היא לבחור משחק שאלות מצחיק או דווקא שאלון יותר רציני שיפתח את הקשר הזוגי. לשם כך, פנו לעצמם איזה שעתיים שבהן הילדים כבר ישנים או נמצאים אצל הסבים, וארגנו את המשחק. אם תחפשו ברשת תמצאו לא מעט משחקים כאלו, חלקם עם הצעות חינמיות ואילו אחרים תצטרכו להזמין און ליין, אבל אפשר גם ללכת על שאלות בסיסיות. אנו מבטיחים לכם שהן ייצאו מפתיעות, ואפילו מאוד.

 רוצים כמה דוגמאות לשאלות שאפשר לשאול אחד את השנייה? הנה כמה הצעות: אם היית זוכה במיליון שקל מה היית עושה? מה הדבר שהכי משמח אותך בזוגיות? מה הדבר שאת הכי מעריכה בי? מה הדבר שהכי מפריע לך בי? מה זה בעינייך רומנטיקה וכמה היא חשובה לך? מהו הזיכרון הכי משמח שלך? מה היית משנה בחייך לו יכולת לחזור לאחור בזמן? מה לדעתך הדבר שהכי מאפיין אותך בתור בן אדם, ומה היו משיבים בנושא חברים קרובים שלנו? מהו הדבר שגורם להרגיש מושכת ומה מעורר אותך מינית? מהי אינטימיות עבורך ואיזה זיכרון אינטימי מאיתנו יש לך?  

משחקים מצחיקים לזוג

משחקים עוד יותר נועזים
 
מי שרוצה לקחת את העניין עוד צעד נועז קדימה יוכל לשים את הדגש על הפאן ובתיבול של אלכוהול. לדוגמא, אפשר לשחק משחק בו כל אחד צריך לספר על משהו שמעולם לא ניסה בעבר, ויהיה עליו לשתות משקה חריף במידה שבן הזוג השני דווקא התנסה באותו הדבר. כך גם תגלו סודות מפתיעים על בן הזוג שלכם, גם תצחקו ביחד וגם תתקדמו לכיוון משוחרר יותר ויותר. אפשרות אחרת היא לשלב בין שתייה ובין משימות, כאשר אתם לוקחים מהרשת או ממציאים בעצמכם כמה משימות די מאתגרות, רושמים על פתקים ומכניסים לקופסא, וכמובן מי שתורו לבצע ומסרב או לא מצליח – חייב לשתות.
 
המון רעיונות יצירתיים נוספים
 
יש עוד המון רעיונות יצירתיים של משחקי זוגיות, חלקם מדגישים יותר את התקשורת הקרובה ואחרים יותר את הריגוש, ולכן לכל אחד מהם יש את התרומה שלו. אל הערב המיוחד שלכם גם תוכלו להזמין את אחד המארזים שלנו, הכוללים את ערכת i do שבה 22 קלפי משימות לזוג, אותן מתכננים ומיישמים לאורך תקופה ארוכה.

x

#{title}

#{text}

#{price}