משחקים עם בן הזוג

רעיונות מדליקים עבור משחקים לזוגות
 
אם אתם קוראים את השורות האלו בוודאי כבר הבנתם שזוגיות היא רק דבר שקורה מעצמו. היא יותר כמו צמח שעלינו להשקות, לתת חום ואור, לשים לב אליו ולטפח על מנת שיוכל לצמוח. זו לא כזו עבודה קשה, למרות שיש בה אתגר, וניתן בהחלט ליהנות מההתכוונות המשותפת כאשר בכל פעם אחד משניכם מוביל.

עם השנים הזוגיות צריכה להתמודד עם כמה אתגרים משמעותיים, ואחד הנפוצים שבהם הוא ההתרגלות, המובן מאליו, השגרה ושלל המטלות של הקריירה, הילדים ואלף ואחד סידורים קטנים. לאורך זמן אנו מגלים שמשהו בקשר קצת נכבה, קצת אבדה ההתרגשות, אבל הנר הזה יכול להידלק. כל מה שצריך הוא נכונות ואמונה, רצון להתגייס ולמצוא פעילויות ומחוות שיחזירו את האור. ומה טוב ופשוט יותר מאשר משחקים לזוגות שאפשר ליהנות מהם בקלות בבית או בשילוב פעילויות בחוץ. אז הנה כמה רעיונות עבור משחקי זוגות שבוודאי תיהנו מהם.
 
סולמות ונחשים מרגש ואינטימי
 
מכירים את המשחק סולמות ונחשים? אם כן, אפשר לקחת אותו לכיוון של משחקים זוגיים. כל מה שצריך לעשות הוא להכין על בריסטול את 100 המשבצות עם המספרים ולהוסיף את הסולמות והנחשים. הטוויסט הוא שעל חלק מהמשבצות כתוב "משימות" וכאשר מישהו נוחת על המשבצת עליו לבצע את המשימה הבא בתור. אילו משימות אפשר להכין? לעשות עיסוי לבן הזוג לכמה דקות, לספר לבן הזוג מה בדיוק אתם אוהבים בו, לפנק את בן הזוג לעשרים דקות, וכיד הדמיון הטובה.
 

משחקים עם בן הזוג

משחקים שמשלבים אלכוהול....
 
טוב, האמת היא שתמיד אפשר לשתות איזו כוס יין טוב, בין אם הזמנתם את אחד המארזים שלנו או הבאתם מהחנות הקרובה. אבל יש משחקים עם בן הזוג שבהם האלכוהול יכול לשחק תפקיד יותר משמעותי. למשל, אפשר להמציא כמה משימות שדי מאתגרות את הגבולות שלכם, ובכל פעם תורו של האחר לבצע את המשימה. אם הוא מסרב – עליו לשתות עוד כוסית או שוט. בנוסף, אפשר לשלב בין משימות ובין גילויים אינטימיים, למשל שלב בו כל אחד מכם צריך לספר על חוויה שמעולם לא התנסה בה. אם בן הזוג השני התנסה באותה חוויה הרי שהראשון חייב לשתות.
 
משחקים שמזכירים את מה שטוב
 
בנימה קצת פחות נועזת אבל אולי קצת יותר מעמיקה, אפשר ליצור משחקים לבני זוג שמזכירים את מה שיפה וטוב. למשל, ניתן להדפיס תמונה יפה שלכם מטיול, חופשה או סיטואציה רומנטית מסוימת, להדביק אותה על בריסטול או קרטון, ולחתוך לכל מיני צורות כך שייווצר פאזל. במהלך הערב הזוגי שלכם אחד המשחקים יהיה הרכבה משותפת של הפאזל. אפשרות נוספת היא להדפיס בקטן תמונות שלכם מכל מיני שלבים בקשר, כאשר כל תמונה מודפסת פעמיים. הדביקו את התמונות על ריבועי קרטון זהים בגודלם, הפכו אותם – והנה יש לכם משחק זיכרון שמזכיר את הרגעים היפים.
 
עוד המון אפשרויות נוספות
 
יש עוד המון משחקים לזוגות אוהבים שבוודאי לא תתקשו למצוא ברשת. יחד עם זאת, מה שבוודאי לא תמצאו הוא משחק כמו ערכת i do שלנו שלוקחת את העניינים צעד חשוב קדימה. הערכה שלנו היא משחק שילווה אתכם לאורך תקופה ארוכה ויגייס את שניכם למען שמירה על הריגוש והרומנטיקה. את הערכה תוכלו להזמין בקלות דרך האתר, ובכל שאלה על משחקים של זוגות אפשר לפנות אלינו בטלפון 050-3366798.
 
 

x

#{title}

#{text}

#{price}