משחקי זוגות בבית

משחקים לזוגות בבית לערב מהנה במיוחד
 
מתכננים ערב מדליק בשניים? רוצים להכניס קצת התרגשות לזוגיות? אם כן, יש המון משחקים לזוג בבית שאפשר לשלב בערב כזה – חלקם נועזים יותר וחלקם פחות. רגע לפני שנציע כמה רעיונות עבור משחקי זוגות בבית הרשו לנו להזכיר את ערכת i do שלנו, שהיא גם משחק וגם הרבה יותר מזה. הערכה משלבת 22 קלפי משימות כשבכל פעם תורו של אחד מבני הזוג לתכנן, להפיק ולבצע – והיא מכניסה עניין, ציפייה, התרגשות ועומק לקשר לתקופה ארוכה. ועכשיו, בואו נעבור אל המשחקים.

להכין את הזמן והמקום
 
קודם כל, לפני שאתם ממשיכים לקרוא, חשוב מאוד להכין את הסטינג הנכון. ומה זה אומר "סטינג"? זה אומר שאתם קובעים מראש את הערב הזה, מסמנים ביומנים את התאריך והשעה, כדי שאף אחד לא ישכח ותתחיל להתעורר הציפייה וההתרגשות. בנוסף, אתם דואגים לכך שבאותו ערב תהיו לבד בבית, הילדים אצל סבתא וסבא, או לחילופין – אם הם בבית שיהיו ישנים ולכם יהיה מרחב פרטי ואינטימי משלכם, בלי הפרעות. כמובן שאת המשחקים שנציג להלן אפשר גם לשחק באופן ספונטני, פשוט כשמגלים שיש איזה ערב פנוי, אבל הכי טוב זה לקבוע מראש – לדעת שזה קורה, להתרגש ולהתחייב.
 
מעבר לכך, כאשר מדברים על סטינג מתכוונים שיהיה נעים, נוח, אינטימי וגם רומנטי. בין אם אתם משחקים את המשחקים בסלון, בחדר השינה או בכל חדר אחר – דאגו שהוא יהיה נקי ומסודר, עם מקום נוח להתפרש, לשבת, לשכב וכן הלאה. לא יזיק גם להוסיף איזה נר ריחני או שניים ובכל מקרה ליצור תאורה יותר רכה. אנו ממליצים גם להתלבש יפה בלבוש שמכבד את הערב שלכם ומחמיא לכם, ובקיצור – השקיעו בעצמכם כי מגיע לכם. אם תרצו, תוכלו גם להזמין מאיתנו את אחד המארזים שלנו שכולל בין היתר יין ושוקולדים משובחים, וכמובן את ערכת i do שעוד תלווה אתכם לזמן רב.
 

משחקי זוגות בבית

מגוון רחב של משחקים לזוגות
 
אז אחרי שאמרנו כל זאת, יש המון משחקים לזוג בבית. לדוגמא, אפשר להכין פתקיות שעליהן כל אחד מכם כותב נושא שהיה רוצה שבן הזוג ישאל אותו עליו – למשל הדייט הכי טוב או הכי גרוע שהיה לו, המעשה הכי מטורף שעשה בחיים, התנסות מינית שזכורה במיוחד... וכן הלאה. אפשרות נוספת היא שכל אחד בתורו מספר שני סיפורים על עצמו, האחד הוא שקר והשני אמת. אם בן הזוג מצליח לנחש מה אמיתי ומה שקרי, הוא ניצח והשני צריך לשתות כוסית אלכוהול, ואם לא הצליח עליו לשתות בעצמו.
 
עוד משחק נהדר שאפשר לשחק בבית הוא סוג של אמת או חובה, שבו בכרטיסיות האמת יש שאלות שכל אחד מכם כתב – שאלות שנוגעות לעצמו ולחייו (החל מהצבע האהוב עליי ועד לחברה הכי טובה שלי בילדות). כאשר מגיע תורו של בן הזוג להרים כרטיסייה עליו להשיב על השאלה. אם הצליח הוא קיבל נקודת זכות ואם לא הצליח יקבל נקודת חובה. כשצוברים מספר נקודות חובה מקבלים מעין עונש כיד הדמיון הטובה, למשל לעשות משהו בשביל בן הזוג, לפנק אותו, לשתות כוסית אלכוהול וכדומה. וכשצוברים מספיק נקודות זכות מקבלים מעין מתנה, שוב כיד הדמיון הטובה.
 
המון רעיונות נוספים
 
יש עוד הרבה מאוד אפשרויות של משחקי זוגות בבית – פנטומימה, ציור על הגב, משחקי קלפים ועוד. בכל מקרה, את הערכה שלנו ואת המארזים תוכלו להזמין בקלות דרך האתר, ובכל שאלה אפשר לפנות אלינו בטלפון 050-3366798.
 

x

#{title}

#{text}

#{price}