משחק זוגי ליום הולדת

משחק זוגי ליום הולדת
 
יום ההולדת שלו מתקרב ואת רוצה לעשות עבורו משהו מיוחד? היא כבר סופרת את הימים אחורה ובא לך להפתיע אותה. אם כן, אחת האפשרויות היותר פשוטות ומדליקות היא להכין לכם משחק זוגי ליום הולדת.
 
אז במאמר הבא נביא כמה המלצות על משחקים שתוכלו לשחק ביחד, אבל רגע לפני זה הרשו לנו להזכיר לכם את ערכת i do מבית היוצר שלנו. זוהי ערכה של 22 קלפים עם משימות, כאשר בכל פעם אחד מכם לוקח את האחריות לתכנון, להפיק ולבצע משהו מגניב שתעשו ביחד. הערכה שלנו היא הרבה יותר ממשחק אבל בהחלט משלבת משחקיות, התרגשות, ציפייה וחוויות של ביחד לתקופה ממושכת. אגב, תוכלו להזמין אותה כמתנת יום הולדת לבן הזוג או לזוג חברים שלכם, גם בתוך מארז מהודר הכולל יין משובח, שוקולדים נהדרים, שמן שקדים לעיסוי ועוד – מה שיהפוך את יום ההולדת לחגיגי במיוחד.

משחקים ביחד ביום ההולדת
 
אתם כבר לא ילדים, אבל העובדה היא שכולנו אוהבים משחקים. הילד הפנימי שלנו עוד רוצה להתרגש ולהתלהב ואין כמו יום ההולדת בשביל לתת לו את המקום הראוי. אז הנה כמה המלצות עבור משחק זוגי ליום הולדת שיפגיש את שני הילדים הפנימיים שלכם, וגם את האנשים הבוגרים שאתם היום.
 
קודם כל, כאשר אתם בוחרים משחק כדאי לחשוב קצת יותר על בן הזוג. אולי אתם מכירים הסיפור על הקיסר הסיני שערך חגיגת יום הולדת לידידו הטוב – השחף. במהלך הנשף בין 7 הימים הוגשו מאכלים נהדרים – עוגות, ממתקים, יינות וכן הלאה, ובסוף השבוע השחף מת. פשוט לא היה לו מה לאכול. אז בבחירת המשחק חשבו קודם כל על מה שבן הזוג שלכם יאהב – האם הוא יותר בקטע של העלאת זיכרונות, בעניין של מגע אינטימי וסקס, בעניין של אלכוהול, של פינוקים, של יצירתיות, אינטימיות ורגש – וכן הלאה.
 

משחק זוגי ליום הולדת

לדוגמא, אם בן הזוג הוא חובב גלוי או סמוי של ריגושים נועזים, אפשר להכין משחק "אמת או חובה" עם אלכוהול. משימות החובה יכולות להיות למשל להעניק מסאז' מפנק ל- 5 דקות, לנשק את השני בלהט וכדומה, והשאלות יכולות להיות למשל על החברה הראשונה שלי, המאכל האהוב עליי וכיוצא בזאת. החוק במשחק הוא שמי שנמנע ממשימה חייב לשתות עוד כוס יין או ויסקי, וכך גם מי שטועה בניחוש התשובה הנכונה לגבי בן הזוג. באותו האופן, אפשר להשקיע ולהכין "מונופול משימות ושאלות" או "סולמות ונחשים משימות ושאלות", כלומר אותם משחקי ילדות אהובים עם טוויסט מלהיב ונועז.
 
מצד שני, אם בן הזוג הוא מהזן הנוסטלגי והרגשני, אפשר להכין משחקים הקשורים לזיכרונות. למשל, אפשר לקחת תמונות שלכם שכבר פיתחתם מתקופות שונות של החיים, לערבב אותן, ולהפוך למשימה בה צריך לארגן את התמונות לפי סדר כרונולוגי. לחילופים, תוכלו לקחת תמונות של בן הזוג מתקופות שונות בחייו, לבד או ביחד אתכם, להדפיס אותן בגדול ולהדביק אותן קרטון או בריסטול, לחתוך ולהכין פאזל שאותו הוא יצטרך להרכיב.  
 
ואם אתם לא מרגישים עד כדי כך יצירתיים, זכרו שאפשר להפוך כמעט כל משחק למעניין ומתאים ליום ההולדת. למשל, יש משחקים לסמארטפון שאפשר לשחק ביחד בערב רומנטי ליום הולדת, או משחקי קונסולה אם בן הזוג שלכם יכול להתחבר לזה, ואפילו משחקי ילדות פשוטים כמו רביעיות, שש בש וג'נגה יכולים להפוך למלהיבים במיוחד אם מוסיפים טוויסטים של אלכוהול, פרסים ועונשים נעימים.
 
 

x

#{title}

#{text}

#{price}