משחק זוגי ליום נישואין

משחק זוגי ליום נישואין
 
אנו מקווים שאתם מאלו שזוכרים את תאריך יום הנישואין, ואם לא – הגיע הזמן שתתחילו לזכור או לפחות תעשו תזכורת בסמארטפון. לא בגלל שזה הדבר "הנכון" לעשות אלא כי יום הנישואין הוא פשוט עוד הזדמנות, קצת יותר חשובה, לעשות משהו מיוחד ביחד ולחזק את הקשר הזוגי. וברור שיש הרבה דברים שאפשר לעשות ביחד, החל בפיקניק רומנטי, יציאה למסעדה או לתיאטרון ועד לבילוי בצימר. אבל יש גם אפשרות להכין משחק זוגי ליום נישואין שאותו תשחקו ביחד בבית, בצימר שלכם או אפילו בחוץ. הנה כמה אפשרויות חביבות.

משחק מדליק וחווייתי בחוץ
 
מייד נראה כמה כיף להכין משחק ליום נישואין בבית, אבל לפני זה נסביר שיש גם הרבה אפשרויות חווייתיות שמחכות לכם בחוץ. לדוגמא, אנו ממליצים על משחק זוגי חווייתי שעובר בנופים הגליל המרהיבים, שבאופן טבעי מחזקים את האהבה ומעצימים את הזוגיות. במשחק הזה אתם עוברים יחדיו בין תחנות ומגלים את הדרכים הכי נכונות עבורכם לחיזוק האהבה. מתחילים עם ארוחת בוקר מפנקת בבית קפה חביב בקריית שמונה ומכאן ממשיכים למשימות זוגיות שונות ולפתרון חידות, כאשר אתם מתקדמים ברגל וברכב לעבר היעד. בכל תחנה ממתינות לכם הוראות למשימות שמחייבות שיתוף פעולה, יצירה בשניים ושיתוף – והנה לכם משחק ליום נישואין שלם שייחרט היטב בזיכרון.
 

משחק זוגי ליום נישואין

משחקים לבית עם קצת נוסטלגיה והיכרות מחודשת
 
יום הנישואין הוא לפעמים גם הזדמנות לסיכומי ביניים – להיזכר בחוויות שעברו עלינו ביחד, באתגרים שהצלחנו להתגבר עליהם, במי שהיינו פעם, בשינויים שעברו עלינו, בהישגים, בהצלחות ובמה שטוב. לכן משחק זוגי ליום נישואין יכול להיות כזה שנותן תזכורת. לדוגמא, תוכלו לקחת תמונה שלכם מטיול או מחופשה, או כל תמונה שנראית טוב, להדביק אותה על קרטון ולחתוך בצורות שונות ליצירת פאזל. כעת, המשחק הוא כמובן להרכיב את הפאזל ביחד – ואנו ממליצים לבחור שתיים או שלוש תמונות כאלו מרגעים שאתם אוהבים במיוחד.
 
עוד משחק ליום נישואין שיזכיר את הרגעים המיוחדים הוא פשוט "משחק זיכרון". שוב, לוקחים כ- 10 עד 20 תמונות ומדפיסים כל אחת פעמיים בגודל קטן, ומדביקים על ריבועי או עיגולי קרטון (שיהיו כולם באותה הצורה ובאותו הגודל). כעת הופכים את הריבועים כשהתמונות למטה ואתם צריכים למצוא את צמדי הזוגות, כמו במשחק זיכרון רגיל. כמובן שכדאי לנצל את המשחק על מנת להעלות זיכרונות ואסוציאציות מהתמונות.
 
מצד שני, יום הנישואין הוא גם הזדמנות לריסטרט, קצת לראות אחד את השני באופן שונה, ולגלות דברים חדשים שהיינו בטוחים שידענו. לשם כך אפשר להכין משחקי שאלות שאתם מכינים על כרטיסיות, למשל מה אני הכי אוהב אצלך? מה הדבר הכי מטורף שעשיתי? מה החלום הכי גדול שלי? מה הייתי לוקח לאי בודד? מה הייתי עושה עם מיליון שקל? וכן הלאה... את משחק השאלות אפשר לקחת לכל מיני כיוונים מלהיבים, למשל להוסיף גם כרטיסיות משימות ולשחק "אמת או חובה", להוסיף אלכוהול וחוק שמי שטועה חייב לשתות כוסית, וכיד הדמיון הטובה.
 
ולבסוף, את המשחק הזוגי שלכם כדאי לשלב עם ערב מאורגן כהלכתו, בבית מסודר ונקי, עם יין טוב, שוקולדים מובחרים, ניחוחות של נר ריחני וכדומה. את כל אלו תוכלו למצוא במארזים שלנו, הכוללים כמובן גם את ערכת i do שתעזור לכם להמשיך את המשחקיות, ההנאה וההתרגשות עוד זמן רב קדימה.
 
 

x

#{title}

#{text}

#{price}