משחק קופסא לזוג

 
 

כלי משמעותי לקשר שלכם - משחק קופסא לזוגות

 
אם אתם מחפשים משחק קופסא לזוגות שילווה אתכם ליותר מערב אחד, ולמעשה יהווה כלי משמעותי לחיזוק הקשר לאורך זמן, כדאי שתכירו את ערכת i do שלנו. עם כל הכבוד למשחקים רומנטיים לבני זוג (ויש כבוד!) הערכה שלנו לוקחת את הנושא צעד גדול קדימה ועוזרת להדליק, להחזיק ולחזק את הניצוץ הכל כך חשוב של הזוגיות – גם לאורך החיים ובמשך שנים.
 
במה בעצם מדובר?
 
בתוך ערכת I do יש 22 כרטיס משחק סגורים במעטפות, ובכל כרטיס יש הצעה למחווה או חוויה זוגית. בן הזוג שפותח את הכרטיסייה (בלי להראות את הכרטיס לשני), יהיה אחראי מעתה והלאה לתכנון, ארגון והוצאה לפועל של החוויה המשותפת – ויש לו שבועיים לעשות זאת. מה יכולה להיות המשימה? למשל, היא יכולה להיות ארגון של טיול אופניים זוגי, לקנות שני כרטיסים להצגה או הופעה, לתאם שיעור חד פעמי בשיעור, פיסול, משחק וכדומה – ועוד מגוון משימות.
 
כפי שאתם בוודאי מבינים, זהו משחק קופא לזוגות שנועד לעודד את ההדדיות, את היצירתיות והיוזמה בקשר, ובכך לשמר את הלהבה, לקרב אתכם ולהדליק מחדש את ההתלהבות וההתרגשות. הוא עוזר להשאיר את הזוגיות בראש סדר העדיפויות שלכם, באמצעות חוויות חביבות שבכל פעם מרגשות ומפתיעות מחדש. רוצים עוד פרטים על משחקים רומנטיים לבני זוג ועל הערכה שלנו? פשוט דברו איתנו ונשמח לעזור.
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}