מתנות לוולנטיין לחבר

אילו מתנות מתאימות לגבר לוולנטיין?

בכל שנה ב- 14 לפברואר מתקיים יום ולנטיין, הוא יום האהבה הנוצרי. נכון שלא מדובר במועד יהודי ושלנו יש את ט"ו באב, אבל אם קיבלנו שתי הזדמנויות "רשמיות" לחגוג את האהבה – מה רע? ולכבוד היום הזה נשים צעירות עד בוגרות מחפשות מתנה לוולנטיין לגבר שלהן, כזו שתשמח ותרגש אותו וגם תחזק "על הדרך" את היחסים. למען המטרה הזו יש המון מתנות שניתן להביא, החל בשעון ספורטיבי ועד לגדג'ט מגניב, אבל אם תסתכלו באתר שלנו תראו שאפשר להכניס עוד הרבה ערך ומשמעות לתוך המתנה וליום האהבה בכלל.

ולנטיין – הקדוש של האהבה
 
לפני שאת קונה מתנה לולנטיין לחבר אולי יעניין אותך לדעת על מה כל המהומה? ובכן, אחת הדעות השגויות הנפוצות בציבור הוא שיום ולנטיין עוסק בקדוש נוצרי אחד בשם ולנטינוס. האמת היא שהוא עוסק בשלושה קדושים אשר כולם חלקו את אותו השם. יחד עם זאת, אחד מהם נקשר עם השנים לכל נושא האהבה והרומנטיקה. אותו ולנטינוס פעל בתקופה שבה הנצרות הייתה עוד דת יחסית קטנה ונרדפת באימפריה הרומית, אך כבר היו אזרחי רומא שביקשו להצטרף אליה.
 
ובכן, מספר חיילים פנו אל ולנטינוס וביקשו שישיא אותם לבחירות ליבם, ולאחר שעשה זאת הושלך לכלא על ידי השלטונות. בעת ששהה במעצר כתב ולנטינוס מכתב לביתו של אחד הסוהרים ששמרו עליו, שנרקם ביניהם קשר בעת שריפא את הבת ממחלת עיניים. ולנטינוס אמנם הוצא להורג אך המכתב הגיע לידי הבת, ואותו סיים הכותב בהקדשה "שלך, ולנטינוס". אותו סיום של הקדשה והקשר המיוחד עם בת הסוהר, נתן השראה והקשר עם השנים אל הפן הרומנטי. יש לציין כי חלפו מאות שנים בטרם הפך יום ולנטיין ליום האהבה, אך כמובן שבימינו מכירים אותו בעיקר תחת הכותרת הזו.

מתנות לוולנטיין לחבר

אז מה לקנות לגבר לוולנטיין
 
יש לנו הרבה כבוד למבחר המתנות האינסופי המוצע בחנויות הפיזיות וברשת. ובאמת, בהתאם לתחומי העניין שלו ולמסגרת התקציב שלך תוכלי לקנות לו למשל תכשיט (שרשרת עם תליון זו אפשרות...), לקחת אותו למסעדה בשרית או צמחונית מעולה, וכן הלאה. יחד עם זאת, לפי הניסיון שלנו אפשר "לנצל" את יום האהבה בשביל ליצור רגעים מיוחדים וחוויות יוצאות דופן, שגם מחזקים את הקשר, את האינטימיות, את התקשורת ואת החיבה ההדדית.
 
לכן באתר שלנו תמצאי קשת רחבה של מתנות קצת פחות שגרתיות, עם יותר ערך מוסף ואפילו עם כלים שילוו אתכם לטווח הארוך. למשל, אם הגבר שלך מסתדר עם הטבע תוכלי לקחת אותו לפיקניק זוגי ודייק בפארק המים מעיין צבי ליד זכרון יעקב. המתנה היא למעשה יום כיף זוגי שבו תתפנקו ביחד בפינת זולה בלב פארק טבע ייחודי על שפת אגם, ותתפנקו בין היתר באטרקציית דייג באגם, בספא דגיגונים, עם ארוחת בוקר או צהריים לבחירה מהתפריט וגם יין, בירה או שתייה קלה, ועוד.
 
עוד רעיונות שיכולים להיות מצוינים בתור מתנת ולנטיין הם חוויית רכיבת אקסטרים על רכב ספורט היחיד מסוגו בישראל, מסע משימות משותף בין נופי הגליל, פינוק סופ"ש בצימר, שיעור טניס זוגי, לבחור מופע או הרצאה שיכולים לעניין אותו במיוחד, וכמובן – אנו ממליצים לתת לשניכם את ערכת i do שלנו – מתנה שעוד תלווה אתכם לזמן רב ותכניס הרבה התרגשות, התלהבות והפתעות מעניינות לקשר הזוגי.
 
את ההזמנות תוכלי לעשות בקלות דרך האתר, ובכל שאלה ועניין אפשר לפנות אלינו בטלפון 050-3366798.

x

#{title}

#{text}

#{price}