סדנת שוקולד זוגית בצפון

סדנת שוקולד בצפון לזוגות

 אם אתם אוהבים שוקולד ורוצים להוסיף נגיעה מתוקה אל הקשר הזוגי, למה שלא תצאו אל סדנת שוקולד בצפון לזוגות? דרך האתר שלנו תוכלו להזמין בהנחה משמעותית סדנת שוקולד זוגית שבה תלמדו להכין עם שף אישי כדורי שוקולד, פרלינים ועוד מגוון תוצרים טעימים להפליא.
אצלכם בבית

900.00

1,200.00
מה אתם יודעים על שוקולד?
 
רגע לפני שאתם מזמינים את הסדנה, או מכניסים את הקובייה הבאה לפה, כדאי שתדעו דבר או שניים על שוקולד. מדובר כידוע בממתק המבוסס בעיקרו על זרעי עץ הקקאו, ומעניין ששמו של העץ ביוונית הוא ,מזון האלים". יש כמה זנים של עצי קקאו אשר הפולים שלהם משמשים להכנסת שוקולד, החיל במרירים ועד למתקתקים והארומטיים יותר, ולמרות שכיום זהו הממתק הנפוץ ביותר בעולם הוא החל את דרכו בהסתר, בין היערות. ככל הידוע, הראשונים לעשות שימוש בפולי הקקאו היו שבטי מרכז אמריקה, המאיה והאצטקים, בעיקר להכנת נוזל הנחשב לבעל סגולות רפואיות. אגב, גם מחקרים של המדע המודרני מצביעים על כמה יתרונות בריאותיים של השוקולד, או יותר נכון של הקקאו כי הכוונה אינה אל הסוכר ומרכיבים מלאכותיים שונים שמוסיפים לטבלאות הנמכרות בשווקים. בכל מקרה, רק עם הגעת האדם הלבן ליבשת אמריקה לפי כ- 500 שנה החל השוקולד לעשות את דרכו אל אירופה, ולאורך השנים פותחה הכנת הממתק לדרגת אומנות.

גם אתם יכולים!
 
יש אנשים שמסתכלים על מעדני השוקולד דרך הויטרינות בבתי הקפה והחנויות המתמחות, ומתפעלים מהכישרון והיצירתיות. ממש כמו שיש אנשים המסתכלים על זוגות אחרים ומאחלים לעצמם ליהנות מאותה חיבה, קרבה ומתיקות. אבל האמת היא שבשוקולד, כמו בזוגיות, לא חייבים להיות מומחים כדי ליצור וליהנות. דברים שנראים מורכבים הם לפעמים הרבה יותר פשוטים, רק צריך להתגייס קצת וללמוד. כך למשל, במהלך סדנת שוקולד בצפון לזוגות תראו שגם אתם מצליחים להכין בייגל מצופה שוקולד, כדורי שוקולד, פרלינים, פתי בר מזולף שוקולד ושלל מטעמים משוקולד לבן, מריר וחלב.

וכפי שתחוו את השוקולד מכל הכיוונים כך גם את העבודה וההנאה בשניים, ואת התוצרים הטעימים שאפשר לקבל מקצת הקשבה, קצת תקשורת וטיפה עבודה בכיף. אמנם ניתן לקיים את הסדנא בכל מקום בארץ ואפילו בבית, הצפון הוא ללא ספק האזור המושלם בזכות התפאורה הטבעית המרהיבה, בזכות השקט והשלווה שכל כך מגיעים לכם, ובזכות מגוון האפשרויות הנוספות לטיולים, בילויים וחוויות בשניים כפי שאנו מציעים דרך האתר. אז אם גם אתם רוצים להזמין סדנת שוקולד בצפון לזוגות, בין אם בשניים או עם זוגות אחרים שאתם מכירים, פשוט דברו איתנו ונשמח לעזור.
סדנת שוקולד זוגית בצפון
x

#{title}

#{text}

#{price}